Депутат сплатить штраф за порушення антикорупційного законодавства – БАХМАЧ СЬОГОДНІ

Депутат сплатить штраф за порушення антикорупційного законодавства

Працівниками Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції Українивикрито факт адміністративного корупційного правопорушення з боку високопосадовця, пише ЧЕРНІГІВ з посиланням на сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Високопосадовець не вжив заходів щодо врегулювання конфлікту інтересів, який полягає у неповідомленні у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів та участі у прийнятті рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Так, чиновник голосував за прийняття рішення «Про тимчасове розміщення зовнішньої реклами», яким було продовжено термін дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами строком на один рік приватному нотаріусу, яка є його дружиною.

Цим депутат порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції» та Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Відносно чиновника складені адміністративні протоколи про адміністративне корупційне правопорушення, передбачене частинами 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів), які направлені на розгляд до Деснянського районного суду м. Чернігова.

Санкція статті передбачає накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*