МАУ блокують лібералізацію авіаринку України

Недавні нововведення Державіаслужби, які поклали початок лібералізації авіаринку України, не залишили байдужими не тільки надихнути громадськість, але і вчепився мертвою хваткою в гаманець бідного українського пасажира монополіста – МАУ.

І тому не минуло й тижня з моменту виходу прогресивного наказу Державіаслужби, як МАУ зібралися оскаржувати його в Київському Окружному адміністративному суді. Звичайно, чим забезпечувати якісний і недорогий політ тисячам українців, простіше забезпечити безбідне існування кількох служителям української Феміди.

Ще раз повторю, що нові правила відкривають доступ новим авіаційним компаніям, а це породжує конкуренцію. Конкуренція вигідна всім – всім, крім авіамонополіста, який буквально мертвою хваткою стиснув наше небо.

Я буду домагатися прийняття Верховною Радою законопроекту N2503 про зміни до Повітряного кодексу України, який був підтриманий Комітетом ВР з питань транспорту і вже майже рік з незрозумілих, вірніше з цілком зрозумілих причин не виносять в зал на розгляд. Після прийняття мого законопроекту, який знімає штучні бар’єри для виходу на український ринок нових гравців, вже ніякі сверхізобретательние судді не зможуть нічого зробити.

Олексій Гончаренко

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*