Меморіальну дошку видатному українському бджоляру відкрили у Ніжині

Вчора, 11 липня, на території Ніжинської ЗОШ №2 відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки видатному українському бджоляру, вченому, педагогу Петру Прокоповичу. Ініціатором її встановлення виступив голова громадської організації «Бджолярі Ніжинщини», член Громадської ради при райдержадміністрації Петро Балаш. У березні поточного року тут було закладено липовий парк на честь знаменитого пасічника.

Повідомляє сайт Ніжин Сьогодні з посиланням на Ніжинську РДА.

Участь у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Батрак, міський голова Анатолій Лінник, голова районної ради Олег Бузун та інші посадовці.

На урочисте відкриття та освячення меморіальної дошки було запрошено бджолярів з різних регіонів України, зокрема, і Президента громадської спілки ВГО «Спілка пасічників України» Володимира Стретовича. У своєму вітальному слові він зазначив, що така подія є гарним прикладом того, як потрібно шанувати і згадувати великих українців, які прославили свою рідну державу.

Президент української Спілки пасічників був відзначений районною державною адміністрацією за вірність народним традиціям та значний внесок у розвиток бджільництва в Україні.

Володимир Стретович вручив бджолярам Ніжинщини подяки Спілки пасічників України за вагомий особистий внесок у розвиток українського бджільництва та активну громадську позицію.

Освячення меморіальної дошки провів протоієрей Михаїл Якубів, настоятель ніжинського Свято-Покровського храму.

Джерело: Ніжин Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*