Поліція розшукує серійну шахрайку (ВІДЕО) – БАХМАЧ СЬОГОДНІ

Поліція розшукує серійну шахрайку (ВІДЕО)

Поліцейські Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області відкрили кримінальні провадження за п’ятьма фактами шахрайських дій, вчинених 45-річною чернігівкою, пише ЧЕРНІГІВ з посиланням на ГУНП в Чернігівській області.

Використовуючи метод навіювання, «забалакуючи» потерпілих, ця вправнааферистка відібрала гроші у продавчинь продуктових магазинів та аптекЧернігова. Вона обирала заклади з великими чергами, де касири поспішають, намагаючись якнайшвидше обслугувати клієнтів.

Зловмисниця підходила до касирки і обирала товар приблизно на 200гривень. Коли вона починала розраховуватися, то діставала крупну купюру згаманця, махала нею, навіть простягала касиркам, а потім, забалакуючи та відволікаючи увагу, гроші забирала з касової тарілки, при цьомуповторюючи, що добавить ще дрібні гроші. Забрану крупну купюру, використовуючи спритність рук, зловмисниця ховала в гаманець. Задуривши голову касиру, шахрайка отримувала ще і решту з «двохсотки», яку так і не віддала.

Увесь процес зафільмувала камера відеоспостреження однієї з аптек міста. Наразі правоохоронцями встановлено, що у такий спосіб було ошуканокасирок у п’яти закладах міста.

Якщо ви упізнали цю зловмисницю або знаєте про її місце знаходження, негайно звертайтеся до поліції за телефоном 102.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*