Спільними зусиллями проблеми ФОКу в м. Бахмач будуть вирішені

3 липня голова райдержадміністрації Тетяна Неділько провела зустріч з Бахмацьким міським головою Павлом Шимком. Мета зустрічі – вирішення наболілого питання – здійснення реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплексу ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації.

Повідомляє сайт БАХМАЧ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Бахмацької райцонної державної адміністрації.

Актуальність даного питання полягає в тому, що в умовах нової соціальної реальності все складніше виховувати фізично здорове і загартоване покоління. Шкільний вік – важливий етап у житті людини, протягом якого саме й відбувається фізичне і розумове становлення.

Тож робота ФОКу повинна створити сприятливі умови для занять фізкультурою і спортом, зміцнення здоров’я дитини, запобігти надмірному напруженню нервової системи та втомі школярів. Але заняття в спортивних секціях мають відбуватися в комфортних санітарно-гігієнічних умовах із застосуванням сучасного спортивного інвентарю і обладнання. А нині ж будівля ФОКу в м. Бахмач перебуває не в найкращому стані і потребує якнайшвидшої реконструкції, на що з районного бюджету вже виділено кошти в сумі 1,5 млн. гривень. Тож за результатами зустрічі досягнуто попередніх домовленостей щодо співфінансування відповідних ремонтних робіт з міського бюджету.

Джерело: БАХМАЧ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*