У Бахмачі порушили питання соціального захисту

13 липня при голові райдержадміністрації Тетяні Неділько відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, які надійшли від жителів району протягом 2 кварталу 2017 року.

Повідомляє сайт Бахмач Сьогодні.

З даного питання доповіла головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян юридичного відділу апарату райдержадміністрації Ольга Прокопенко.

Так, протягом 2 кварталу до райдержадміністрації надійшло 89 письмових пропозицій, заяв та скарг громадян. Всього громадянами було порушено 107 питань (у письмових зверненнях і на особистому прийомі), переважна більшість яких стосувалася соціального захисту, решта – питання комунального господарства, аграрної політики та освіти. Продовжувала працювати „гаряча” телефонна лінія голови райдержадміністрації, на яку звернулося 6 осіб. На всі питання надано роз’яснення. Також працівники управлінь і відділів райдержадміністрації надавали заявникам допомогу у вирішенні порушених проблем та роз’яснення відповідно до чинного законодавства у встановлені контрольні терміни.

За результатами наради головою райдержадміністрації дано доручення щодо постійного удосконалення роботи з розгляду звернень громадян. Зокрема, вживати невідкладних заходів щодо недопущення надання неоднозначних, необгрунтованих або неповних відповідей на звернення громадян, порушень термінів їх розгляду, особливу увагу приділяти вирішенню проблем, з якими звертаються соціально незахищені категорії населення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Джерело: Бахмач Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*