У Бахмачі з`явиться нова капличка

23 липня відбулося освячення фундаменту майбутньої каплички Святого Феодосія Чернігівського, яка постане в пам’ять про Героїв Небесної Сотні та загиблих патріотів за волю та незалежність України. Провів освячення архієпископ Чернігівський і Ніжинський УПЦ КП Євстратій.

Повідомляє сайт Бахмач Сьогодні з посиланням на Бахмацьку РДА.

Почесну місію закласти камінь здійснили голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, заступник голови районної ради Анатолій Бондар, Бахмацький міський голова Павло Шимко, отець Володимир та отець Роман.

У своїй промові архієпископ Євстратій закликав вірян молитися за упокій душ загиблих героїв та просити Господа, щоб подарував Україні мир, спокій та злагоду. З важливою подією бахмачан привітали керівники району та міста.

– Сподіваюся, що спорудження цієї духовної споруди буде даниною нашої пам’яті землякам, українцям з великої літери. Адже герої живуть доти, доки пам’ять про них буде в наших серцях. Тож це місце надихатиме молодь, усіх патріотів України на утвердження її Незалежності, на те, щоб Україна відбулася як могутня, гідна і успішна країна, – зазначила Тетяна Неділько.

Однак для втілення проекту в життя необхідні кошти. Тож закликаємо всіх долучитися до будівництва цього оберегу пам’яті, сили віри та надії.

Джерело: Бахмач Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*