Українці перестали їсти цукерки

Продажі кондитерських виробів в Україні рекордно впали. За словами гендиректора корпорації Roshen В’ячеслава Москалевського, цукерки ціною вище 60 грн за коробку майже не купують. Про це повідомляє ЧЕРНІГІВ.

“У нас з’явилася заборонена ціна – від 70 грн. за коробку шоколадних цукерок в роздробі. Все, що дорожче – продається погано. Зараз навіть ціни на какао не так важливі, тому що попит впав в принципі. З середини 2013 року продажі шоколадних цукерок обвалилися на 40% в кількісному вираженні”, – зазначив Москалевський.

Експерти сходяться на тому, що причини такої ситуації досить банальні. Це і девальвація національної валюти, і зниження купівельної спроможності громадян, і зниження обсягів експорту в Російську Федерацію. Крім того, Росія на даний момент блокує експорт кондитерських виробів через свою територію.

Виробники намагаються компенсувати втрати за рахунок виходу на західні ринки. Проте, поки частка експорту українських кондитерських виробів в країни ЄС невелика. Частково причиною цього є невідповідність продукції європейським стандартам і висока конкуренція з місцевими виробниками.

Згідно з даними Держстату, в Україні стали не тільки менше купувати цукерки, але і виробляти. На даний момент в країні щомісяця випускається в середньому всього 12,2 тис. Тонн харчових продуктів, що містять какао в упаковках менше 2 кг. Це на 15,2% менше, ніж у минулому році.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*