Відбувся перший етап конкурсного добору на керівні посади в заклади культури

В облдержадміністрації вчора, 17 липня, відбулися три засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного добору на посади директорів закладів культури — Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім», обласного художнього музею імені Г. Галагана та обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв. Очолила засідання заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова.

Повідомляє сайт Чернігів Сьогодні з посиланням на Чернігівську ОДА.

На посаду керівника історико-культурного музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім» подали документи два претенденти. Також дві особи виявили бажання очолити художній музей. Одразу три кандидати претендували на зайняття посади директора обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв.

Члени конкурсних комісій, розглянувши надані кандидатами документи, підтвердили, що вони відповідають Закону України «Про культуру», та в режимі відкритого голосування допустили всіх претендентів на посади директорів до наступного етапу відбору.

До речі, конкурсне засідання щодо визначення майбутнього керівника обласного методичного центру навчального закладу культури і мистецтв відбудеться сьогодні, 18 липня. Переможців конкурсного добору на посади директорів двох інших вищеназваних закладів визначатимуть наступного тижня.

Слід також зазначити, що остаточне рішення щодо підписання контрактів з переможцями конкурсу прийматимуть на сесії обласної ради.

Джерело: Чернігів Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*